Hakkımızda 

Adını küçük kız rüyasını anlatan pembe ayakkabıdan alan Pembe Potin, günümüzün modern kadınlarının hayallerini gerçekleştiriyor. Kadınları, arzu ettikleri şıklık ve rahatlıkla buluşturan Pembe Potin, aynı zamanda farklı ortamlarda bulunmak zorunda kalan pek çok kadının aradıkları her türlü modeli bir arada sunarak seçimlerini kolaylaştırıyor.

Ayakkabı sektöründe Türkiye’nin en iyi alışveriş sitelerinden biri olma vizyonu ile kurulmuş olan sitemizin hedefi, üyelerimize bekledikleri kaliteli hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz; kadın ayakkabı sektörünün lideri olmak,  sürdürülebilir büyüme trendimizi korumak,  Pembe Potin tasarımlarını dünyaya sunmak.

Misyonumuz; müşterilerimizin taleplerini karşılamak, hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermemek. Topuklu Ayakkabı, Stiletto Ayakkabı, Spor Ayakkabı, Kadın Botu, Kadın Çizmesi, Günlük Ayakkabı, Babet, Sandalet, Terlik gibi ürünlerimizin çeşitliliğini arttırmak.

www.pembepotin.com’dan yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz ön planda tutulmaktadır. Güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi, her türlü istek ve talebin karşılanabilmesi için alt yapımız en son teknoloji ile desteklenmektedir.

www.pembepotin.com’da düzenlenecek kampanyalar ile sezon ürünlerine, uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile sahip olabileceksiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR